facebook_page_plugin

O FIRMIE

Firma REMI Ślusarstwo Produkcyjne powstała w 1964 roku pod nazwą Zakład Instalacji Sanitarnych i C.O., zajmowała się ślusarstwem produkcyjnym i elektromechaniką. Założycielem firmy był Edward Chwalisz, w 1976 roku współwłaścicielem został Ryszard Chwalisz - obecny właściciel.

Od 1992 roku działalność swą rozszerzyła o elektrostatyczne powlekanie metali, eksport, import, następnie o produkcję lamp i opraw oświetleniowych, elementów do kominków, uchwytów rusztowania, wykonywanie konstrukcji i ogrodzeń, nitowanie, zgrzewanie, ogrodzeń i innych elementów ślusarskich.

W 1993 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki na REMI Ślusarstwo Produkcyjne, w 2000 roku do spółki przystąpiła Pani Maria Chwalisz, a wraz ze śmiercią Pana Edwarda Chwalisza pozostały w niej 2 osoby: Maria Chwalisz i Ryszard Chwalisz. W 2002 roku przekształciła się w przedsiębiorstwo jednoosobowe.

Obecnie zakres usług firmy obejmuje plastykę blach, obróbkę skrawania metalu, spawanie, cięcie plazmą, wykonywanie konstrukcji i ogrodzeń, nitowanie, zgrzewanie, malowanie proszkowe.

W 1998 roku firma została wyróżniona statuetką "Smoka Biznesu", w 2001 roku otrzymała od Związku Rzemiosła Polskiego Złotą Odznakę Mistrza za szkolenie uczniów w zawodzie. W październiku 2002 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w IX edycji konkursu "Pracodawca organizator pracy bezpiecznej", zaś w listopadzie tego samego roku zostaliśmy uhonorowani świadectwem Państwowej Inspekcji Pracy w ogólnokrajowej akcji promocyjnej "Prawo pracy w małych zakładach". Z kolei w lipcu 2004 roku za dbałość o precyzję wykonania elementów do lamp oświetleniowych i kominków oraz za zaangażowanie technologiczne procesu malowania proszkowego firma REMI została wyróżniona znakiem towarowym i certyfikatem "Wielkopolska Jakość".

Eksport (głównie lamp oświetleniowych) stanowi 70% produkcji firmy. Eksportujemy nasze wyroby do odbiorców krajowych oraz zagranicznych w tym głównie do Niemiec i Czech. Produkty dostarczamy własnym transportem oraz korzystamy z usług firm kurierskich.

 

REMI Spółkę z o.o. tworzą ludzie z pasją. Łącząc długoletnią tradycję z nowoczesną technologią pragniemy utrzymać pozycję lidera na naszym rynku. Oferując produkty najwyższej jakości chcemy zwiększać obszar działania, a także wachlarz naszych usług. Dążymy do osiągnięcia znacznego wzrostu, nawiązania współpracy z wieloma krajami w Europie i nie tylko, a pracownikom pragniemy zagwarantować stabilne warunki pracy i możliwość zawodowego rozwoju.

 

wykonywanie konstrukcji i ogrodzeń Wykonwywanie konstrukcji, zgrzewanie oraz nitowanie bram
facebook_page_plugin

Copyright © REMI - DREZDENKO 2014. All Rights Reserved.